Magie

MAGIE

Jako všude, i na ostrovech je určitá magie. 


Oheň – Igania:

Tato magie se vyznačuje tím, že každý člověk má v sobě dost tepla na to, aby se zahřál i v těch nejtěžších podmínkách. Vlci s touto magií můžou vyvolat oheň z ničeho. Oheň je nespálí a můžou útočit ohnivými útoky. Zraňuje je delší pobyt(hodinový a více) ve vodě – resp. čerpá jejich sílu a ve vodě jsou slabší. 

Temná podoba:

Temná podoba ohně je podobná, ale jejich oheň je černý a ohnivé útoky jsou účinnější. Odolnost proti vodě je ale slabší.


Země – Meorin:

 Magie země může ovládat nejen horniny a půdu, ale i rostliny. Na zvířata se magie už nevztahuje. Země je háklivá na oheň, ale tam, kde jsou, je nejúrodnější půda a nikdy tam není nouze o jídlo a suroviny. Jejich magie je zaměřená spíše na věznění pomocí šlahounů a na obranu, než na útoky. 

Temná podoba:

Temná podoba země spočívá v ovládání kamenů, než v ovládání půdy a rostlin, protože na území zrádců toho moc takového nenajdete. Temná podoba je zaměřená spíše na útoky.


 Voda – Akeai:

Magie vody má výhodu v tom, že mezi ostrovy je jen voda, takže se dostanou kamkoliv. Nemají moc v oblibě magii ohně, a je zaměřená hlavně na obranu. Je výhodou, že jí také můžete použít ku svému prospěchu – můžete si sami udělat jezírko, podvodní tunely, nebo třeba udělat ze země bažiny. 

Temná podoba:

Temná podoba vody je zaměřená na uvězňování a útoky. Můžete jí taky využít ku svému prospěchu, ale jenom po stránce bláta. Když se vám konečně zadaří najít díru, kde by se dalo udělat jezírko, můžete ho tam udělat. Temná podoba má také výhodu v tom, že může cestovat kamkoliv.


Vzduch – Aeris:

Magie vzduchu má jednu skvělou výhodu – může létat. Také může ovládat vzdušné proudy, tornáda a hurikány. Vzduch slouží hlavně k útokům na dálku. Také ovládají zčásti počasí – jestli bude v dané oblasti chlad, nebo teplo, zataženo, nebo bezmračno. Funguje to ale jen na malou část území a na krátkou vzdálenost.

Temná podoba:

Temná podoba vzduchu je hlavně o útocích. Může se díky ní také přemisťovat pomocí křídel. Zrádci jsou ohledně útoků silnější, ale nemůžou ovládat počasí.


SPECIÁLNÍ MAGIE

Tyto magie můžete pouze vyhrát v akci, nebo si je koupit. Nemají temnou podobu a mají svého patrona, kterého si nemusíte pořídit.


 Elektřina:
Elektřina působí jako velmi mocné útoky a dobře vychází s magií vody. Vlci s touto magií mají výbušnější povahu a když se naštvou, začne kolem nic vířit energie v podobě malých jiskřiček. Dokážou vyvinout obrovský elektrický náboj.

Kov:
Vlci s magií kovu mají magii docela dobrou. Kovem se můžou zcela zahalit a stát se tak něčím, co je podobné tanku. Kov je pro ně přirozený, tudíž ocelové brnění neváží pro vlky s touto magií ani tolik, co normální oblečení a v brnění jsou tedy překvapivě rychlí. 

Telepatie:
Vlci ovládající telepatii dokážou číst myšlenky. Dokážou je také posílat, ničit, nahrazovat. Můžou tak vložit svému nepříteli do hlavy dokonalou myšlenku na to, že chtěl odejít a on odejde, pokud také nemá telepatii – když se setkají dva telepatové, vyhrává ten s vyšším levelem. 

Léčení:
Magie léčení je velmi ceněná, obzvláště ve válčících zemích. Léčitel je třeba na každém rohu, a vlk s magií léčení může dokážat divy. Jediné, co nedokáže, je přivést někoho k životu. 

City:
City jsou velmi mocná magie. Vlci dokážou odtušit jak se vlk má, jakou má povahu, dokážou lehce odhadnout „tón“ jeho myšlenek – jsou-li výbušné a vlk zaútočí, nebo ne.

„Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.“ Mark Twain