Části a jejich bonusy

Ostrov je JEDEN. Je rozdělen na čtyři části a mezi částmi je zhruba metr a půl široká řeka, nic hrozného. Vyhnanci žijí na osamoceném ostrůvku. Nemůže se ale stát, že by někdo ze smečky neměl s kým hrát(nemá-li smečka vůdce). Každý může hrát s každým, každý element může jít k jiném

AERIS – ČÁST VZDUCHU

Na tomto území je skoro vždy klid, co se tornád a silných větrů týče. Okolo ostrova je silná protivětrná barikáda, která propouští tolik větru, co povolí vůdce skupiny. Poskytuje bonusy(+ 5 výdrž).

Vůdce: volná pozice

AKEAI – ČÁST VODY

Na tomto území je mnoho vody, přesto zde není bláto. Skoro nikdy tam neprší, protože si každý může se své magie vzít, kolik chce. Poskytuje bonusy(+ 5 rychlost).

Vůdce: 

IGANIA – ČÁST OHNĚ

Na tomto území jsou dvě sopky a jedno lávové jezero. Avšak, půdě neubližují, naopak. Půda na tomto ostrůvku je vyživována jak ohněm, tak vodou. Poskytuje bonusy(+ 5 síla)

Vůdce: 

MEORIN – ČÁST ZEMĚ

Na tomto území naleznete velké množství úrodné půdy a lesy plné zdravých stromů. Okolo řek jsou louky, na kterých v jakémkoliv období rostou květiny. Poskytuje bonusy(+ 5 inteligence)

Vůdce: 

DIABOLICA – OSTROV ZRÁDCŮ

Na tomto území nenaleznete ani úrodnou půdu, ani pěkné lesíky, ani sopky, ani moc řek. Ale, ostrov zrádců má několik výhod. Je tam bariéra proti magiím z ostatních ostrovům. Když sem příjdete, zůstane vám podoba vaší magie se vám přidá temná podoba. Na území zrádců tuto magii nemůžete používat, ale kdybyste se se chtěli vrátit, pořád tuto možnost máte. Poskytuje bonus + 5% k dovednosti země, odkud jste přišli.

Vůdce:  Flame di Diabolica

„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich