Flame di Diabolica


Jméno vlka
Flame di Diabolica
Datum narození
13. 5. 2011
Pohlaví
Vlk
Rodina
Matka/otec: Briss/Tene
Sourozenci: Vindicter, Progentis, Lumine
Partnerka: Nemá
Vlčata: Nemá
Povaha
Dokáže být neuvěřitelně žárlivý. Neodpustí si sarkasmus. Především je velice chladný, člověk by řekl že bez citu. Teoreticky se dá přirovnat ke kameni. První vrstva je pro cizince. Je nedůvěřivá(budu psát A jako ta vrstvA), chladná, ale obětavá. Druhá je pro známé. Je taková více vřelá, ale pořád je tak nějak bez citu. Třetí je pro kamarády, a je vstřícná – většinou, a občas se i zasměje. Umí si ale udržovat pořád nějak odstup. Čtvrtá, ta je pro lásku a rodinu. Je vstřícná a milá, což by do Flamea nikdo nikdy neřekl. Je obětavý, ale je docela hodně žárlivý, což je ale někdy také k dobru. A poslední, pátá.. je pro nepřátele. Je agresivní, netolerantní, vlastně jako pro cizince, ale Flame cizince nevyhledává, nepřátele však ano.
Tedy, takhle se chová ve společnosti. Když je sám, je plný radosti a když je o samotě ještě s někým(tudíž ne ve velké společnosti), je ještě šťastnější, není-li ten někdo jeho nepřítel a nejsou sami na bojišti. Má celkově dobrý šestý smysl a smysl pro spravedlnost. Také by nebylo od věci zmínit, že krásy nezachytil málo. Je pořád hodně odtažitý a rád způsobí nějakou tu rvačku a se stejnou radostí se jí i zúčastní.
Přesto má něčeho nejvíce a to je touha po svobodě a jeho pocity. Nikomu krom sebe samotného nevěří. Jeho touha po svobodě je ale nekonečná. Vemte mu všechno, ale nevezmete mu to bez boje. A věřte, že o svobodu bude bojovat do posledního dechu.
Magie/země
Oheň/Zrádci
Lvl. Magie
1
Dovednosti
Síla: 5
Inteligence: 2
Výdrž: 5
Rychlost: 1
Obratnost: 2
Zajímavosti
Pobýval delší dobu od lidí – proto vám můžu popsat, kterou jizvu kde získal:
Jizva kolem čumáku – od utaženého provazu(lidi)
Jizva přes oči – Malá kudlička(opět lidi)
Nakousnuté ucho – psí zápasy
Jizvy přes tlapy – provazy a jizvy od biče
Většina ostatních jizev je z ringu – ze psích zápasů.
Také mu označkovali ucho lidským piercingem

„Nikdy se nesměji nejlépe. Bojím se, že by to mohlo být naposledy.“ Jan Werich