Reily

Jméno vlka
Reily
Datum narození
22. 8. 2012
Pohlaví
Vlčice
Matka/otec
Allison (mrtvá)/Hennes (nezvěstný)
Sestra: Haya (mrtvá)
Partner: Nemá
Vlčata: Nemá
Povaha
Ach.. Rei (přezdívka, kterou z celého srdce nesnáší), je velmi drzá, skoro všechno myslí sarkasticky, ironicky a nedá se s ní skoro vůbec normálně bavit, bez toho, aby měla kecy, urážky nebo narážky. Dělá si ze všeho srandu a je prostě, „frajerka“. Hah.. Naštěstí se jí nikdy nestalo to, že by ji někdo zbil, nebo přizabil. Ona všem vždy utekla. Je to hlavně kvůli tomu, že je malá a poměrně mrštná. Je to celkem svi*ě. Vyžívá se v smrti ostatních. Když loví, není pro ní škoda, zabít třeba jen tak více zajíců nebo cokoliv jiného. Je jí jedno koho zabije, nebo co. Hlavní je pro ni, že přežije a vyhraje.
Reily je vůdcovský typ, když jím může být, ale pokud má schopnou Alfu, která ji seřve, když je potřeba, je ochotná se podřídit, avšak ne tak lehko. Pořád bude mít drzé kecy.. Nezmění se.
Co se týče jejích citů, neumí cítit lásku, neumí pomalu cítit ani přátelství. Je to pro ní jen cit, který pro ni nic neznamená. Skoro každý by o ní řekl, že je to jen stroj na vraždění, který nezná milosrdenství. Ona skoro taková je. Neumí se radovat.. Dejme tomu, že když vyhraje bitvu, nad zvířetem, nebo kýmkoliv jiným, je to pro ní jenom fakt, že vyhrála, neraduje se, neusmívá se. Vlastně jako kdyby to neuměla. Je zkrátka jiná a divná.
Ještěže je tohle všechno schopna udělat, protože když je sama, tak si klidně pobrečí, zasměje se a projeví city. Nikdy jí při tom nikdo nenachytal a ona se postará o to, aby to tak zůstalo. Nebo jí snad někdo dokáže změnit?
Magie/země
Zrádci
Lvl. Magie
1
Dovednosti
Síla: 3
Inteligence: 1
Výdrž: 4
Rychlost: 4
Obratnost: 3
Zajímavosti
– často si ji někdo plete se samcem, ale ona se tak ani nechová
– prokousnuté ucho má, když se prala s jiným vlkem, zůstalo jí to na celý život
– má málo chlupů, takže jí je občas přes zimu zima, ale dokáže to skrýt
– je o něco menší než normální vlčice v jejím věku
– na první pohled vypadá neškodně, opak je pravdou
„Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.“ Jan Werich